Nabídka

Tři apartmánové byty:
 

 • Jednička
  AP 1 /3+1/90 m2 v přízemí (bezbariérový vstup, vlastní hala, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, 2 ložnice s dvoulůžkem, koupelna s vanou, sprchovým koutem a bidetem, WC v samostatné místnosti).
  Tento apartmán má samostatný vchod přímo ze zahrady.
   
 • Dvojka
  AP 2 /3+kk/45m2 v prvním patře (obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice s dvoulůžkem, koupelna se sprchovým koutem a bidetem, WC v samostatné místnosti).
   
 • Trojka
  AP 3 /3+1/58m2 v prvním patře (obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice s dvěma oddělenými lůžky, koupelna se sprchovým koutem a bidetem, WC v samostatné místnost
   
 • V AP2 a v AP3 nejsou záclony ani závěsy a to proto, abychom vyšli vstříc alergikům a také nerušili nádherný výhled do údolí Vydry.
  Jsou ideální pro ubytování spřátelených rodin. Pro bezpečnost dětí jsou mezi horní chodbou a schodištěm nainstalována bezpečnostními vrátka.
  Do těchto apartmánů je vstup po schodišti přes společnou přízemní halu, za kterou se nachází technická místnost pro úschovu kol, lyží, praní a sušení prádla.

Každý byt má:

 • dvě dvoulůžkové ložnice a možnost 4 přistýlek v obývacím pokoji (protialergické matrace a lůžkoviny)
 • vlastní plně vybavenou kuchyni elektrickým sporákem s keramickou deskou a elektrickou troubou (včetně pekáčů a pečících forem), lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, toustovačem, nerezovým nádobím a příbory, veškerým sklem a porcelánem, kuchyňským náčiním a jídelním stolem pro osm až deset osob
 • vlastní sociální zařízení tj. prostornou koupelnu se sprchovacím koutem, umyvadlem a bidetem (v AP 1 je sprchový kout i vana) a WC s umývátkem v samostatné místnosti
 • dětské hrací koberce, různé společenské stolní hry, karty a krabice s nůžkami a šitím
 • obývací pokoje a některé ložnice vybavené TV/SAT a internetovými zásuvkami

  Internetové připojení wifi ZDARMA

Společné prostory:

V přízemí objektu je vytápěná místnost se SWIX pultem pro mazání lyží, ukládání lyží a kol, praní v automatické pračce a sušení prádla a bot.

K dispozici je i venkovní sezení v zastřešené kolibě s rožništěm, dále otvřené ohniště pro možnost úpravy masa z vlastních zásob a několik dalších venkovních sezení. Ze všech těchto míst je překrásný výhled do okolní krajiny.

Pro děti máme na pozemku dětský koutek s trampolínou, skluzavkou, mobilními houpačkami, pískovištěm aj., uvnitř chalupy dětský koutek s malířským stojanem/tabulí a různými hrami a hračkami. K dispozici jsou dětské postýlky, dětské jídelní židličky, dětské stoličky do koupelny i dětské plastové nádobí.
K zapůjčení jsou elektronické šipky a různé venkovní společenské hry, saně a boby, ZDARMA

Prostorný pozemek kolem chalupy a skutečnost, že nemáme nikoho v těsném sousedství, zajišťuje komfort velkého soukromí.

Parkoviště před chalupou přístupné i v zimě ZDARMA!

Dále nabízíme:

Možnost využití bazénu, dětského hřiště a sportovišť (minigolf, volejbalové hřiště, dráha na petanque aj.), služby restaurace s terasou a společenský sál v nedaleké chatě Povydří (autem – parkoviště zdarma nebo pěšky do 15 min chůze).

V obci Srní jsou další možnosti stravování v jiných restauračních zařízeních a také možnost využití jiných služeb např. krytý plavecký bazén, posilovna, kuželky, informační středisko, pošta a obchod COOP.
 


Speciální nabídka:   DÁRKOVÉ POUKAZY