Nabídka ubytování

3 apartmánové byty


 

nabídka ubytování

Jednička

AP1 / 3+1 / 90 m2 v přízemí (bezbariérový vstup, vlastní hala, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, 2 ložnice s dvoulůžkem, koupelna s vanou, sprchovým koutem a bidetem, WC v samostatné místnosti), tzn. 4 pevná lůžka ve dvou ložnicích a 4 pohodlné přistýlky v obývacím pokoji tj. max. 8 lůžek.
Tento apartmán má samostatný vchod přímo ze zahrady.


Dvojka

AP2 /3+kk / 45m2 v prvním patře (obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice s dvoulůžkem, koupelna se sprchovým koutem a bidetem, WC v samostatné místnosti),
tzn. 4 pevná lůžka ve dvou ložnicích a 3 pohodlné přistýlky v obývacím pokoji tj. max. 7 lůžek.


Trojka

AP3 / 3+1/ 58m2 v prvním patře (obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice s dvěma oddělenými lůžky, koupelna se sprchovým koutem a bidetem, WC v samostatné místnosti), tzn. 4 pevná lůžka ve dvou ložnicích a 3 pohodlné přistýlky v obývacím pokoji tj. max. 7 lůžek.


AP2 a v AP3 nejsou záclony ani závěsy a to proto, abychom vyšli vstříc alergikům a také nerušili nádherný výhled do údolí Vydry.
Jsou ideální pro ubytování spřátelených rodin. Pro bezpečnost dětí jsou mezi horní chodbou a schodištěm nainstalována bezpečnostními vrátka.
Do těchto apartmánů je vstup po schodišti přes společnou přízemní halu, za kterou se nachází technická místnost pro úschovu kol, lyží a sušení prádla.
V AP1 je trvale umístěna dřevěná dětská postýlka IKEA, do AP2 a AP3 jsou k dispozici postýlky cestovní.

Každý byt má:

  • dvě dvoulůžkové ložnice a možnost 4 přistýlek v obývacím pokoji (protialergické matrace a lůžkoviny)
  • vlastní plně vybavenou kuchyni elektrickým sporákem s keramickou deskou a elektrickou troubou (včetně pekáčů a pečících forem), lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, toustovačem, nerezovým nádobím a příbory, veškerým sklem a porcelánem, kuchyňským náčiním a jídelním stolem pro osm až deset osob
  • vlastní sociální zařízení tj. prostornou koupelnu se sprchovacím koutem, umyvadlem a bidetem (v AP 1 je sprchový kout i vana) a WC s umývátkem v samostatné místnosti
  • dětské hrací koberce, různé společenské stolní hry, karty a krabice s nůžkami a šitím
  • obývací pokoje a některé ložnice vybavené TV/SAT a internetovými zásuvkami
  •  
  • Internetové připojení wifi ZDARMA

​Společné prostory:

V přízemí objektu je vytápěná místnost se SWIX pultem pro mazání lyží, ukládání lyží a kol a sušení prádla a bot.

K dispozici je i venkovní sezení v zastřešené kolibě s rožništěm, dále otvřené ohniště pro možnost úpravy masa z vlastních zásob a několik dalších venkovních sezení. Ze všech těchto míst je překrásný výhled do okolní krajiny.

Pro děti máme na pozemku dětský koutek s trampolínou, skluzavkou, mobilními houpačkami, pískovištěm aj., uvnitř chalupy dětský koutek s malířským stojanem/tabulí a různými hrami a hračkami. K dispozici jsou dětské postýlky, dětské jídelní židličky, dětské stoličky do koupelny i dětské plastové nádobí.
K zapůjčení jsou elektronické šipky a různé společenské hry, saně a boby, ZDARMA

Prostorný pozemek kolem chalupy a skutečnost, že nemáme nikoho v těsném sousedství, zajišťuje komfort velkého soukromí.

Parkoviště před chalupou přístupné i v zimě ZDARMA!

 

V obci Srní se nachází informační středisko, bankomat, pošta a obchod COOP.

Speciální nabídka: dárkové poukazy